Domy energooszczędne
Domy energooszczędne

Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób zwiększyć energooszczędność Twojego domu? Poznaj podstawowe zasady techniki oraz profesjonalne porady.

Domy jednorodzinne
domy jednorodzinne

Któż z nas nie marzy o własnych czterech kątach, gdzie może w spokoju odpocząć po ciężkiej pracy, spędzić czas z rodziną oraz poczuć się w pełni bezpiecznie. Wielu osób nie zadowalają jednakże ponure blokowiska pełne hałasu, niebezpiecznych miejsc oraz wybetonowanych ulic. Jeśli myślisz o domu jednorodzinnym otoczonym dużą ilością zieleni, przydomowym ogródkiem oraz zaciszną okolicą, to nasza firma jest właśnie dla Ciebie.

Jaki dom wybrać?

Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Kadra naszych projektantów i architektów jest bardzo szeroka. Potrafimy sprostać zarówno najbardziej zwariowanym projektom, jak i doradzić, któryś z naszych projektów gotowych. Nasze domy jednorodzinne cechują się nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, funkcjonalnością oraz rozwiązaniami energooszczędnymi.

Lokalizacja

Budujemy domy zarówno wolnostojące, jak i zabudowę bliźniaczą. Specjalne lokalizacje umożliwiają postawienie garażu, budynku gospodarczego oraz małego ogródka i innej zieleni. Nasi projektanci pomagają dodatkowo zaaranżować przestrzeń sąsiadującą z domem oraz zaproponowanie funkcjonalności poddasza oraz strychu.

Aktualności
Domy jednorodzinne
Sie 29, 2011

Dom jednorodzinny w podłódzkich Mileszkach. Stylowe poddasze oraz ogród.

Budowa domu
Lip 20, 2011

Nawiązujemy współpracę z firmą Dreew sc z Rożdżał.

Domy energooszczędne
Lip 12, 2011

Dodajemy do domu w Suwałkach energooszczędne rozwiązania.

Nasz partner