Domy energooszczędne
Domy energooszczędne

Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób zwiększyć energooszczędność Twojego domu? Poznaj podstawowe zasady techniki oraz profesjonalne porady.

Projekty gotowe
projekty gotowe

Twój dom jednorodzinny może powstać na dwa różne sposoby. Jeśli cenisz sobie oryginalność, wyjątkowy styl oraz nieszablonowe rozwiązania to możesz zdecydować się na zatrudnienie naszych projektantów, aby zaprojektowali Twoje mieszkanie wedle Twoich pomysłów, marzeń oraz potrzeb. Nasi pracownicy podejmują się nawet najbardziej szalonych oraz - na pierwszy rzut oka - nierealnych projektów.

Projekty gotowe

Jeśli jednak zależy Ci na czasie oraz nie dysponujesz zbyt dużą sumą pieniędzy możesz zdecydować się na tani dom mieszkalny budowany na terenie całej Polski. Zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także czas, gdyż budowa domu wedle projektu gotowego jest szybsza oraz wydajniejsza.

Właściwości projektów gotowych

Projekt gotowy to pewien szablon, który dostosujemy do warunków środowiskowo-terenowych, na którym powstać ma dany dom jednorodzinny. Jest on tak samo kompleksowy jak projekt autorski i zawiera rysunki architektoniczne, opis zagospodarowania działki, oświadczenia o możliwości podłączenia mediów, kanalizacji, projekt uczynienia z budynku domu energooszczędnego itp.

Jeśli zatem nie przeszkadza Wam, że Wasz domek będzie podobny (lub niemal identyczny) do innych domów jednorodzinnych w Polsce to warto zdecydować się na jego wybudowanie wedle gotowego projektu.

Kontakt

Internetowa wersja katalogu naszych projektów nie jest jeszcze gotowa. W celu otrzymania katalogu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Aktualności
Domy jednorodzinne
Sie 29, 2011

Dom jednorodzinny w podłódzkich Mileszkach. Stylowe poddasze oraz ogród.

Budowa domu
Lip 20, 2011

Nawiązujemy współpracę z firmą Dreew sc z Rożdżał.

Domy energooszczędne
Lip 12, 2011

Dodajemy do domu w Suwałkach energooszczędne rozwiązania.

Nasz partner