Domy energooszczędne
Domy energooszczędne

Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób zwiększyć energooszczędność Twojego domu? Poznaj podstawowe zasady techniki oraz profesjonalne porady.

Porady
budowa domów

Funkcje naszej firmy to nie tylko budowa oraz projektowanie domu, ale także czynności doradcze w materii zaaranżowania wnętrza, przestrzeni wokół domu, umeblowania pomieszczenia czy też rozwiązań technologicznych.

Na naszej stronie prezentować będziemy szereg porad, które mamy nadzieję ułatwią Państwu proces budowy, remontu, oraz wykończenia. Jeśli mają Państwo jakieś pytania prosimy pisać na adres naszego konsultanta. Najciekawsze problemy zostaną przedstawione na naszej witrynie wraz z proponowanymi rozwiązaniami.

Ocieplanie domów szkieletowych

Domy szkieletowe są coraz popularniejszym rozwiązaniem w Polsce. Wiele osób zastanawia się jednak jak zwiększyć ich energooszczędność oraz zrealizować proces ocieplania. Ocieplanie domów szkieletowych składa się z zastosowania płyt OSB. Na płyty kładzie się warstwę wierzchnią w postaci tynku lub sidingu. Pomiędzy warstwy kładzie się z kolei specjalną wełnę mineralną. Takie rozwiązania gwarantuje utrzymanie ciepła w naszym domu jednorodzinnym oraz wyjątkowe wyciszenie budynku.

Aktualności
Domy jednorodzinne
Sie 29, 2011

Dom jednorodzinny w podłódzkich Mileszkach. Stylowe poddasze oraz ogród.

Budowa domu
Lip 20, 2011

Nawiązujemy współpracę z firmą Dreew sc z Rożdżał.

Domy energooszczędne
Lip 12, 2011

Dodajemy do domu w Suwałkach energooszczędne rozwiązania.

Nasz partner